Logo Frypo
Logo Becker

logo

POZOR!

Objednávky přijaté do úterý 17. 12. 2019 do 10:00 dodáme nejpozději do pátku 20. 12. 2019. Později přijaté objednávky dodáme od 6. 1. 2020.

Úvod

FRYPO wood design je výhradní zástupcem společnosti VERINLEGNO S.p.A. v České republice, která je výrobce matriálů pro profesionální povrchovou úpravu dřeva pro velké, střední a malé firmy dřevozpracujícího průmyslu. Společnost má technické a obchodní zázemí ve Frýdku Místku. Naše služby pro zákazníky se potkávají ve třech styčných bodech a to:

 1. Kvalitní produkty
 2. Technický servis
 3. Dobrá cena

Klademe důraz také na poradenství i možnost praktické ukázky povrchových úprav přímo u zákazníka nebo v našich prostorách. Nabízíme zákazníkům komplexní servis v oblasti povrchové úpravy dřeva, jak vhodným výběrem nátěrových hmot, tak vhodnou technologii aplikace. Nabízíme kvalitní produkty s kterými vytvoříte moderní, designové povrchy, které uspokojí všechny zákazníky. Spolupracujeme s architekty při vytváření originálních interiérů podle přání zákazníků. Všechny materiály splňují požadavky 21.století. Dále se zabýváme prodejem lakovací techniky (konvenční vzduchové, airmix i airless), brusných materiálů, ručních aplikačních prostředků.

Produkty na povrchovou úpravu dřeva rozdělujeme do dvou hlavních oblastí:

 • Interiérové (vnitřní): laky, mořidla, patiny, speciální efekty vhodné na dveře, kuchyňský nábytek, obývací nábytek, schodiště, doplňkový nábytek), oleje
 • Exteriérové (venkovní): lazury a lazurovaní laky vhodné na okna, dveře, balkonové zábradlí, obklady, podhledy, oleje

Interiéry – hlavním účelem nátěrových hmot do vnitřních prostor je docílení požadovaného estetického vzhledu a funkčnosti. Vzhled docílíme kombinací různých odstínů jak světlostálých mořidel (Unicolor) tak systých odstínů dle vzorníku RAL, NCS, dále kombinací mořidel a barevných patin. K dispozici požadovaného estetického vzhledu máme i materiály, kterými lze vytvořit speciální efekt popraskaného laku, očkového dřeva, mramoru atd. Funkčnost zajistíme výběrem vhodného laku, oleje.

Trendové materiály současné doby vytvářejí přírodní vzhled výrobku a jsou šetrné k životnímu prostředí. Velkou měrou přispívají ke snižování emisí a vyhovují nejpřísnějším normám.

Exteriéry – hlavním účelem těchto nátěrovývh hmot je funkčnost. Dřevo jako živý materiál, především pro venkovní účely, je třeba s péčí a pravidelností udržovat, abychom dosáhli co nejdelší živostnosti. Zde nabízíme více systémů na venkovní truhlářské výrobky. Lazurovaní systém IDROXIL - IDROTAN. Systém je vynikají nejen atraktivním vzhledem, ale zároveň i vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Jednoduchá aplikace a šetrnost vůči životnímu prostředí je hlavním důvodem oblíbenosti těchto materiálů u výrobců oken a dveří v mnoha evropských zemí. Materiály IDROXIL - IDROTAN jsou certifikovány podle normy EN 927 Pigmentový systém IDROFOND – IDROPAC nabízí celou řadu odstínů RAL. Tenkovstvý systém XILOVER je vhodný na dřevostavby, sruby, dřevěné obklady, podbití, ploty zábradlí, pergoly, studená stání atd.Dobře proniká do dřevěného podkladu, který rovnoměrně probarvuje. Je světlostálý.

Naše nabídka (pro kontakt pokračujte zde)

 1. Sortiment
 2. Oblasti použití
  • Kuchyně
  • Obývací nábytek
  • Podlahy a schody
  • Venkovní okna a dveře
 3. Mořidla
 4. Speciální efekty
 5. Zajímavosti
Kontakty: +420 602 712 725, +420 602 846 292, info@frypo.cz, mapa