Logo Frypo
Logo Becker

Ekamant výrobky na papírovém podkladě

  • ARKFEO, ARKFO
  • AESM
  • EKA1000
  • RKEO
  • Ekablue

ARKFEO, ARKFO jsou špičkové produkty pro broušení všech typů dřev. Korundový, elektrostaticky nanášený posyp spolu s antistatickými přísadami v pojivu zajišťuje perfektní výsledky broušení. Tuhý podkladový F-papír zajišťuje rovnoměrný výbrus skrz celé dílce a zaručuje dlouhou životnost pásu.Produkty jsou vhodné pro výrobu širokých i úzkých pásů.

Informační leták ARKFEO zde
Informační letáky ARKFO zde


AESM je speciální produkt pro broušení laků. Podkladový E-papír, otevřený posyp ostrými zrny karbidu křemíku a speciální polopryskyřičné pojivo zajišťují dlouhou životnost a perfektní obroušené povrchy. Samozřejmostí je perfektně fungující antistatická úprava. Při správném nasazení tohoto produktu dosáhnete značných úspor při následných operacích.

Informační leták AESM zde


EKA1000 je novinkou ve výrobním sortimentu firmy Ekamant. Nahrazuje úspěšné produkty PKFEO, PKFO. Nový produkt má stejnou modrou barvu, korundový posyp a F-papírový podklad, ale narozdíl od svých předchůdců má antistatické vlastnosti a plně pryskyřičné pojivo. Produkt je vhodný pro broušení všech typů dřev a je univerzálnější než ARKFEO a ARKFO. Z EKA1000 vyrábíme úzké i široké pásy.

Informační leták EKA1000 zde


RKEO je univerzální produkt pro broušení všech typů dřev. Má otevřený korundový posyp, podklad E-papír a plně pryskyřičné pojivo. Tento produkt se používá hlavně pro výrobu výseků s upínáním na suchý zip. Sortiment dodávaných výseků ø150,125 - děrování 6 nebo 9 děr, výseky 75x120.

Informační leták RKEO zde


Ekablue je novinkou produkt ve výrobním sortimentu firmy Ekamant. Jedná se o materiál určený pro mezilakové broušení. Flexibilní papírový podklad umožňuje broušení i složitějších kontur. Speciální stearátová vrstva redukuje problémy se zanášením. Dodává se jak ve formě výseků s upínáním na suchý zip tak i v rolích pro ruční broušení i broušení na vibračních bruskách.

Informační leták zatím není k dispozici.

Kontakty: +420 602 712 725, +420 602 846 292, info@frypo.cz, mapa